Розумники нашого університету взяли активну участь в інтелектуальному квесті

21 жовтня  2015 року відбулась захоплююча подія з ініціативи РСС ФОАЕК і НТСАД та МВ КНТЕУ – «Інтелектуальний квест». Розумники нашого університету взяли активну участь, сформувавши аж 10 команд!

Усі учасники вели запеклу боротьбу, крокуючи від станції до станції і виконуючи різноманітні завдання, розв’язуючи головоломки та задачі, демонструючи свої інтелектуальні навики. Кожен учасник квесту міг знайти для себе таке  завдання, в якому він почував себе профі, адже задачі пропонувалися на будь-який смак: від логічних загадок на швидкість до рольових інтелектуальних ігор, вирішити які зможуть тільки спостережливі та тямущі.

Усі гравці «Інтелектуального квесту» були задоволені та з радістю візьмуть у ньому участь і наступного року! Оргкомітет висловлює вдячність усім гравцям та організаторам квесту.

21.10.2015
adv