Студенти КНТЕУ переможці UniОлімпіади від UniCreditBank

Вітаємо наших студентів 1-ого курсу магістратури спеціальностей «Банківська справа» та «Фінансове посередництво» ФФБС, що успішно пройшли у 2-й тур ХІ UniОлімпіади, яка щорічно проводиться одним з найпотужніших банків України – UniCreditBank.

У 2-й тур потрапило 12 студентів-магістрів (17,5 % від загальної чисельності переможців 1-ого туру всіх вузів України), чиї мотиваційні листи зацікавили відбіркову комісію цілеспрямованістю та натхненням працювати за обраними напрямами банківської справи.

Перелік переможців 1-ого туру UniОлімпіади ФФБС:

1 курс 5м група (спеціалізація "Фінансове посередництво"):
Лановенко Оксана;
Мечет Катерина;
Сулім Кирило;
Школьна Марія.

1 курс 6м група (спеціалізація "Банківська справа"):
Буринський Максим;
Коваленко Юлія;
Лук'янець Богдана;
Мержвинська Олена;
Олійник Наталія;
Шульга Вікторія.

1 курс 7м група (спеціалізація "Банківська справа"):
Кандибка Катерина;
Польгун Наталія;
Шингур Анастасія;
Якубова Анна.

2-й тур UniОлімпіади триватиме з 16 жовтня по 9 листопада 2015 року, під час якого учасники проходять тестування, вирішують кейси, захищають проекти на базі окремих департаментів (стратегічного ризику, оцінки ризиків корпоративних клієнтів, корпоративного бізнесу, кредитного ризику, маркетингу роздрібного бізнесу та аудиту).

Чекаємо ваших наступних перемог!

28.10.2015
knteu