VI Міжнародна науково-практична конференція «Туризм і розвиток регіону»

22–23 жовтня 2015 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», м. Івано-Франківськ, відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Туризм і розвиток регіону», співорганізатором якої виступив Київський національний торговельно-економічний університет.

У конференції взяли участь науковці вищих навчальних закладів різних регіонів України, Республіки Польща (Державна вища професійна школа імені Якуба з Парадижу, м. Гожув Великопольський), представники місцевої влади з Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради.

Зв'язок з представниками КНТЕУ відбувся в он-лайн режимі, де прозвучали привітання від керівництва КНТЕУ. Зі змістовною доповіддю «Український туризм в умовах турбулентності» виступила на пленарному засіданні д.е.н., професор, зав. кафедри туризму та рекреації Ткаченко Т.І.

За результатами  конференції прийнята резолюція.

Програма конференції

22.10.2015