Cпівробітництво з німецькою службою академічних обмінів DAAD

Безумовно пріоритет англійської мови, зокрема, з огляду на пошук можливостей навчання за кордоном, є безперечним. Водночас для успіху сучасного випускника не тільки магістерського, а й бакалаврського рівнів на ринку праці вже вимагається знання не однієї, а бажано двох іноземних мов. Наразі це вже реальна вимога, ознака європейськості, до якої ми прагнемо.

29 жовтня 2015 року в нашому університеті відбулася презентація перспектив отримання вищої освіти та стипендіальних програм Німеччини. Цими питаннями опікується неурядова, але дуже поважна і широковідома в Європі організація DAAD – Німецька служба академічних обмінів. У КНТЕУ її представили керівник інформаційного центру в Києві д-р Г. Циммерман і д-р О. Швайка.

Зацікавлена аудиторія студентів, аспірантів і викладачів з увагою сприйняла змістовну презентацію і поставила багато конкретних запитань, на які отримала не менш конкретні і змістовні відповіді. Зокрема, стало всім зрозуміло, що, якщо ти обрав англомовну програму в німецькому виші – а їх кількість в університетах цієї країни постійно зростає, певний рівень знання німецької мови є абсолютно необхідним.

У процесі перемовин представники університету і німецькі гості дійшли до згоди, що реалізація подальшої співпраці буде більш ефективною в рамках трикутника: КНТЕУ – DAAD – німецькі університети, партнери КНТЕУ.

28.10.2015
Nataliia