Враження школярів від відвідування університету: «Ми бажаємо навчатися в КНТЕУ»

1 грудня 2015 року, в перший день зими, викладачами кафедри маркетингу та реклами проведено День гостинності. Університет відвідали школярі ліцею «Наукова зміна»,  з яким КНТЕУ має довготривалі дружні стосунки.

Перед школярами виступили викладачі та завідувач кафедри маркетингу та реклами, д-р наук з держ. упр.,  проф. Ромат Є.В., які розповіли про спеціальності, за якими здійснюється підготовка  фахівців на кафедрі.

Ліцеїсти отримали інформацію про умови вступу в КНТЕУ у 2016 році. Також для них була проведена екскурсія по навчальних корпусах, спортивних  майданчиках,  бібліотеці.

Майбутні вступники були вражені обладнанням аудиторій, лабораторій, кількістю комп’ютерних класів, буфетів. Дуже сподобалось оздоблення території.

По закінченні заходу на запитання про враження від екскурсії школярі дружно проскандували: «Ми  бажаємо навчатися в КНТЕУ».

Чекаємо на нове поповнення у 2016 році.

01.12.2015
adv