Конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності»

3 грудня 2015 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету кафедрою психології ФФБС була проведена вузівська науково-практична конференція «Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності» за участю Інституту психології ім. Г.С. Костюка, Лабораторії організаційної психології, Центру психологічного забезпечення професійної діяльності.

На конференції розглянуто теми:

— актуальні проблеми організаційної та економічної психології;

— сучасні проблеми соціології у сприйнятті студентською молоддю;

— проблеми профорієнтаційної роботи та професійного відбору майбутніх фахівців;

— психолого-педагогічні аспекти кар’єрного розвитку майбутніх фахівців.

Від факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету учасників конференції привітала Канєва Тетяна Володимирівна – декан факультету фінансів та банківської справи.

Проведено також конкурс на кращу наукову доповідь:

Секція 1:

1 місце – Шейко Тетяна (ФФБС, 1 м курс, 1 група);

2 місце –  Герасимова Дарья  (ФФБС, 2 курс, 2 група);

3 місце –  Войтюк Альона (ФФБС, 1 м курс, 1 група).

Секція 2:

1 місце – Костюк Ірина (ФФБС, 2 м курс, 1 група);

2 місце – Шатілова (ФФБС, 1 м курс, 1 група);

3 місце – Сапунова Анастасія (ФФБС, 1 м курс, 1 група).

Секція 3:

1 місце – Гріценко Марія (ФФБС, 2 м курс, 1 група);

2 місце – Проша Максим (ФФБС, 2 м курс, 1 група);

3 місце – Лавриненко Юлія (ФФБС, 2 курс, 1 група).

Секція 4:

1 місце –  Жукова Вікторія (ФФБС, 4 курс, 2 група);

2 місце – Хоменко Слава (ФФБС, 1 м курс, 1 група);

3 місце –  Личко Ольга (ФФБС, 2 курс, 1 група).

Після закінчення конференції відбулося підсумкове пленарне засідання, на якому було підведено підсумки про роботу секцій.

Узагальнено результати обговорення проблемних питань, методичні та практичні рекомендації щодо перспектив розвитку організаційної та економічної психології.

Програма конференції

Збірник тез конференції