Заряд позитивних емоцій на весь день від теплих обіймів та щирих посмішок

4 грудня  відзначають Міжнародний день обіймів. Свято було засноване в США в 1986 році як Національний день обіймів (National Hugging Day), а потім стрімко поширилося по всьому світу. Вважається, що ініціаторами цього святкового дня є студенти. Тому рада студентського самоврядування гуртожитку № 4 вирішила підтримати цю традицію.

Саме тому сьогодні, 4 грудня, у холі гуртожитку №4 відбувся флешмоб, де кожен бажаючий міг зарядитися позитивними емоціями на весь день від теплих обіймів та щирих посмішок неперевершених мімів.
Не забудьте обійняти зайвий раз своїх рідних, близьких та друзів! Наповніть свій світ обіймами!

04.12.2015
adv