Студенти-банкіри здобули перемогу на XI Вcеукраїнській студентській UNIОлімпіаді

4 грудня 2015 року в ПАТ «Укрсоцбанк» (UniCredit Bank) відбулось урочисте нагородження переможців 11-ої Всеукраїнської студентської UniОлімпіади. Переможцями олімпіади від факультету фінансів та банківської справи стали студенти 1 курсу магістеріуму спеціальності «Банківська справа» та спеціалізації «Фінансове посередництво» -  Школьна Марія, Лановенко Оксана та Коваленко Юлія.

Цього разу окрім традиційних нагород, цінних подарунків та дипломів переможці отримали місця для стажування у підрозділах банку (корпоративного та роздрібного бізнесів, управління ризиками, аудиту та інших підрозділах бек-офісу) під керівництвом досвідчених наставників.

На урочистому врученні були присутні заступник Голови Правління НБУ Рашкован В.Л., топ-менеджери UniCredit Bank та провідні вчені. КНТЕУ представляли декан факультету фінансів та банківської справи Канєва Т.В. та завідувач кафедри банківської справи Шульга Н.П.

UniCredit Bank висловив подяку викладацькому колективу Київського національного торговельно-економічного університету за багаторічну активну співпрацю в рамках проекту «Всеукраїнська студентська Олімпіада», а також за виховання та підготовку талановитої молоді.

04.12.2015
adv