Візит представника Університету Парі Ест Кретей (Париж, Франція)

З 7 по 9 листопада 2015 р. КНТЕУ з робочим візитом відвідала керівник відділу міжнародних відносин Університету Парі Ест Кретей (УПЕК) Оділь Сольнік.
У рамках візиту відбулася зустріч з ректором А.А. Мазаракі, а також було проведено переговори з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм і директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, на яких було визначено напрями поглиблення співпраці між університетами.

Також пані Сольнік ознайомилася з роботою Центру європейської освіти КНТЕУ та презентувала студентам Центру бакалаврські та магістерські програми (франкомовні та англомовні) й умови навчання в УПЕК.

Під час візиту французької гості було прийнято рішення щодо розширення співробітництва у 2016 році в напряму студентських обмінів та розробки спільних міжнародних проектів, насамперед проекту програми Європейського Союзу Еразмус + Кредитна мобільність.

09.12.2015
Nataliia