Спортивне свято: 15-річчя Всеукраїнської футбольної асоціації студентів

10 грудня 2015 року з нагоди Всесвітнього дня футболу і 15-річчя Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) та з метою відзначення досягнень ФК "Меркурій-КНТЕУ" в університеті відбулися святкові заходи. На стадіоні КНТЕУ пройшов товариський матч між дворазовим переможцем Чемпіонату України з футболу серед ВНЗ – збірною командою ФК "Меркурій-КНТЕУ" та Збірною командою ветеранів футболу України. Матч завершився перемогою ветеранів.

Урочисту частину заходу відкрив ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, який привітав усіх присутніх зі святом спорту та висловив особливу подяку ФК "Меркурій-КНТЕУ", двічі Чемпіону України та володарю Кубку Києва серед команд ВНЗ, та їхньому талановитому тренеру Яценку Олексію Валентиновичу.

Капітан команди ФК "Меркурій-КНТЕУ":

• Литвиненко Василь, кандидат у майстри спорту з футболу, студент ФРГТБ

• Марченко Артем, КМС з футболу, студент ФЕМП
  • Скрипник Максим, КМС з футболу, студент ФФБС
  • Труський Владислав, КМС з футболу, студент ФФБС

Ректор вручив пам’ятні подарунки героям дня – футболістам університету. Справжнім сюрпризом для всіх став солодкий подарунок від найгарніших дівчат університету – Міс КНТЕУ-2015 Козлітіної Марини та Першої Віце-Міс конкурсу «Міss Artstudent Kiev-2015» Штепки Марини. У свою чергу, капітан ФК "Меркурій-КНТЕУ" Литвиненко Василь від імені всієї команди вручив ректору подарунок на пам’ять  командну футболку з красномовним номером 1, додавши: «Чекаємо Вас на тренуванні!».

Найщиріші вболівальники, що були присутні в залі, а це – студенти КНТЕУ, Вищого комерційного училища, Київського торговельно-економічного коледжу та «ультрас», палко підтримували своїх героїв «кричалками» і барабанами. А дівчата з групи підтримки, що зазвичай надихають наших чемпіонів на перемогу, запалили зал своїм енергійним виступом.

Так співпало, що сьогодні Всеукраїнська футбольна асоціація студентів  (ВФАС) відзначає своє 15-річчя. З вітальним словом до присутніх виступив запрошений гість - президент ВФАС Первушкін Олег Аркадійович, який вручив ректору КНТЕУ почесну відзнаку, подякував за прекрасні умови для спортивних змагань, чудове футбольне поле та команду справжніх чемпіонів, очолювану професіоналом високого рівня – тренером Олексієм Валентиновичем Яценком.

Також Олег Аркадійович висловив особливу подяку команді ветеранів студентського футболу, які сьогодні одержали чесну перемогу в запальній боротьбі на футбольному полі.

Перший віце-президент Федерації футболу України Костюченко Вадим Костянтинович також привітав усіх присутніх зі святом спорту та футболу і вручив нагороди ректору КНТЕУ Мазаракі Анатолію Антоновичу і почесним гостям за вагомий внесок у розвиток студентського футболу України та з нагоди 15-річчя з дня заснування ВФАС.

Авраменко Володимир Андрійович, член Виконкому ВФАС, перший заступник ФВС МОН України, передав привітання Всеукраїнській футбольній асоціації студентів від Гройсмана Володимира Борисовича, Голови Верховної Ради України, з побажаннями звершень у спорті, нових перемог та вірних вболівальників.

Також сьогодні отримали нагороди інші герої  донори-рекордсмени КНТЕУ. Серед них були й такі, що здавали кров у 16-й та 17-й раз! Всі вони отримали нагороди з рук ректора.

Завершилася урочиста частина концертною програмою. Надзвичайно проникливі пісні хору та вокалістів КНТЕУ і зачаровуючі танцювальні номери зробили атмосферу заходу по-справжньому святковою та піднесеною.

10.12.2015
adv