Колективом Вищого комерційного училища КНТЕУ cтворений Професійний стандарт за професією "Кухар"

Творчою групою колективу Вищого комерційного училища КНТЕУ під керівництвом директора Кришемінської Лідії Дмитрівни, спільно з представниками організацій роботодавців, їх об’єднань, громадських організацій і навчальних закладів, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професією Кухар – створений Професійний стандарт за професією "Кухар", який затверджений Федерацією роботодавців України.

Даний Професійний стандарт – це нова система кваліфікацій, яка базується на результатах навчання і відповідності НРК та вимог роботодавців.

Даний професійний стандарт є підставою для створення освітнього професійного стандарту за професією "Кухар", заснованого на компетенціях відповідно до рівнів кваліфікацій за НРК.

Наказ Федерації роботодавців України "Про затвердження професійного стандарту"

15.12.2015
adv