Студенти КНТЕУ пройшли співбесіду для проходження виробничої практики у провідних готельних комплексах Греції

14-15 грудня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті представниками навчально-тренінгової агенції Job Trust, готелів Sanі S.A. та  Ikos Resort із 290 студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, структурних підрозділів КНТЕУ проведено співбесіду щодо відбору для проходження виробничої практики у провідних готельних комплексах Греції.

Метою проходження виробничої практики у підприємствах-лідерах готельного бізнесу Греції є набуття студентами професійної компетентності та підвищення рівня володіння іноземними мовами, оволодіння практичними навичками на різноманітних посадах у сфері готельного та ресторанного бізнесу.

15.12.2015
adv