Cтудентський круглий стіл: «Актуальні проблеми захисту прав людини і громадянина в процесі реформування органів державної влади»

15 грудня 2015 року в ауд. Г-203 кафедрою правознавства проведено вузівський студентський круглий стіл на тему «Актуальні проблеми захисту прав людини і громадянина в процесі реформування органів державної влади».

Відкрив роботу круглого столу к.ю.н., проф., завідувач кафедри правознавства КНТЕУ Крегул Ю.І., з доповіддю на тему «Актуальні проблеми реформування національного законодавства України».

У роботі круглого столу взяли участь запрошені гості: Гоцуляк Є.М., к.ю.н., начальник слідчого управління ГУ МВС в м. Києві, «Правове регулювання сучасного процесу реформування правоохоронних органів в Україні», Тригуб А.Ю., к.ю.н., адвокат, «Приватна правозахисна діяльність в Україні», Мостицька Т.В., спеціаліст І категорії Управління з питань захисту персональних даних Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, «Сучасна парадигма діяльності Уповноваженого Верховної ради України з прав людини», Слюсарев І.О., помічник-консультант депутата Київської міської ради.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри правознавства та студенти 1-4 курсів бакалаврату (15 осіб), зокрема: Бульба А., Коваленко Ж., Сидоренко Р., Юзьків Ю., Тяжина В., та 1 курсу магістратури (8 осіб), зокрема: Сергійчук А., Ласточкіна А., Помаранська В.

15.12.2015
adv