logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Головний тренер баскетбольної команди КНТЕУ: «П'ять років ми йшли до цього фіналу»

Загальна інформація

У Києві розпочався фінал чотирьох столичного етапу Студентської баскетбольної ліги України. 15 грудня 2015 року в першому півфіналі у столичному Палаці спорту зустрічалися команди КНТЕУ і "КПІ-Поліграфіст".

Команда КНТЕУ з перших хвилин почала диктувати свої умови суперникам, зробивши ривок 16:4. Результати другого і третього відрізків матчу свідчать про невпинність тиску "жовто-зелених". Показовий момент - кожна з перших трьох чвертей завершувалася результативними кидками гравців КНТЕУ.

Спроби "КПІ-Поліграфіст" виправити ситуацію не виглядали переконливими. Фінальна сирена зафіксувала перемогу КНТЕУ з рахунком 102:66.

Головний тренер баскетбольної команди Київського національного торговельно-економічного університету Денис Єльцов після розгромної перемоги над командою "КПІ-Поліграфіст" зазначив: «Суперник був непростий. «КПІ» - об'єктивно найсильніша команда. Ми дуже серйозно налаштовувалися, готувалися. П'ять років ми йшли до цього фіналу. Минулого та позаминулого року ми були четвертими у Києві. Але ми максималісти, хочемо бути найкращою командою України».

Тренер подякував керівництву нашого університету і особисто ректору Анатолію Антоновичу Мазаракі, який дуже допомагає команді, вірить у неї. Для команди створені всі умови. До речі, спортивний манеж баскетболістів було відремонтовано і через один-два місяці спортсмени зможуть тренуватися в новому комфортному залі.