Українська мова для іноземних студентів КНТЕУ

16 грудня 2015 року в аудиторії А-220 іноземні студенти 4-го курсу ФЕМП, ФРГТБ та ФФБС складали екзамен з дисципліни «Українська мова як іноземна». Досить широко була представлена географія іноземців: Ангола, Екваторіальна Гвінея, Нігерія, Таджикистан, Сирія, Ірак, Азербайджан, Республіка Білорусь.

Екзаменаційна комісія у складі проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сая В.М. та кандидатів педагогічних наук, доцентів Коротун О.О. та Шашенко С.Ю. оперувала не лише оновленими комплектами білетів, але й спеціально підготовленими текстами для кожної спеціальності зазначених факультетів.

Цікаво те, що чи не найкращі знання з української мови продемонстрували представники далекого зарубіжжя – студенти з Анголи та Нігерії, а одними з тих, хто отримав найвищі оцінки були Біала Есперанса да Віржініа Ландо (Ангола), Алію Абдулхакім Ідріс (Нігерія), Джозеф Джонсон Сулі (Нігерія), Мігел Іво Бонек Пемба (Ангола).

16.12.2015
Nataliia