Новий вектор міжнародної співпраці - Іспанія

3 17 по 18 грудня 2015 року в КНТЕУ з робочим візитом перебував президент фонду «Catalunya Voluntària» (м. Барселона, Іспанія) Хайме Марті Гуаль.

У рамках візиту відбулася презентація практичної підготовки студентів від фонду «Catalunya Voluntària» в готелях та ресторанах Іспанії та проведення співбесіди зі студентами для визначення рівня володіння іспанською мовою та професійної придатності для проходження практики.

Під час зустрічі іспанського гостя з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм та деканом факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Н.І. Ведмідь було домовлено про розширення співробітництва в напрямку студентських обмінів та розробки спільних міжнародних проектів, насамперед в рамках програми Європейського Союзу Еразмус +.

18.12.2015
Nataliia