Перше засідання комісії з реорганізації Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі

На виконання наказу МОН України від 17.12.2015 № 1309 «Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі» 18 грудня 2015 року відбулося перше засідання комісії з реорганізації Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі. На засіданні були присутні:

голова комісії Мазаракі А.А. – ректор КНТЕУ;

заступник голови Шаповал Л.Г. – проректор з адміністративно-господарської роботи КНТЕУ.

Члени комісії від Київського національного торговельно-економічного університету:

• Шаповал С.Л. – проректор з науково-педагогічної роботи;
  • Сай В.М. – проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків;
  • Мостика К.В. – начальник навчального відділу;
  • Олійник Н.І. – головний бухгалтер;
  • Жуйкова Р.В. – начальник планово-фінансового відділу;
  • Кучма Н.М. – начальник відділу кадрів;
  • Івасин О.Р. – начальник юридичного відділу;
  • Шестопалова Л.С. – директор бібліотеки;
  • Яценко С.В. – заступник директора Центру підготовки навчально-методичних видань.

Члени комісії від Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі:

• Скок П.О. – проректор з науково-педагогічної роботи, економічних та соціальних питань;
  • Гужва І.Ю. – проректор з наукової роботи та міжнародних відносин;
  • Євтушевська О.А. – в.о. головного бухгалтера.

Голова комісії, ректор КНТЕУ Мазаракі А.А. ознайомив присутніх з наказом та запропонував розпочати роботу щодо реорганізації УДУФМТ. Члени комісії обговорили першочергові та стратегічні завдання. Серед нагальних питань йшлося про забезпечення безперебійного продовження навчання студентів, аспірантів і роботи навчального закладу, необхідність оперативного інформування громадськості про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України 1223-р від 25.11.2015 р. та наказу МОН України від 17.12.2015 № 1309 «Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі».

На засіданні ще раз було наголошено на тому, що усі студенти, аспіранти, науково-педагогічний персонал та увесь колектив УДУФМТ продовжує працювати, всі бюджетні місця зберігаються, контракти продовжують діяти.

Члени комісії домовилися про зустріч адміністрації КНТЕУ з ректоратом, викладачами, студентами та аспірантами УДУФМТ, яка має відбутись вже наступного тижня для роз'яснення подальших дій.

За результатами роботи комісії розроблено план заходів щодо проведення реорганізації Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, затверджений протоколом від 18.12.2015 №1.

18.12.2015
adv