Святий Миколай привітав усіх з наближенням Нового Року та Різдва Христового

В Україні Cвятого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме малюки найбільше чекають на це свято. Адже вони знають, що за їхню слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Саме тому 19 грудня 2015 року в КНТЕУ Святий Миколай привітав малечу з наближенням Нового Року та Різдва Христового.

Для дітей співробітників університету Святий Миколай та його помічники влаштували незабутнє, яскраве дитяче свято. Щасливі діти водили хороводи, танцювали, співали, розповідали вірші. Святкова атмосфера, сміх, галас та подарунки ознака того, що діти отримали море задоволення та заряд чудового настрою на наступний рік.

19.12.2015
adv