Студенти Центру європейської освіти отримали міжнародні мовні сертифікати

21 грудня 2015 року в Центрі європейської освіти відбулося вручення міжнародних мовних сертифікатів студентам, які успішно склали екзамени на їх отримання у Французькому інституті в Україні та в Британській Раді в Україні.
Було вручено 11 міжнародних мовних сертифікатів, серед яких: 2 сертифікати  DELF/DALF рівня В2, 2 сертифікати DELF/DALF рівня В1 та 5 сертифікатів DELF/DALF рівня А2, а також 2 сертифікати IELTS рівня В2.

Сертифікати, які підтверджують знання французької мови DELF/DALF на відповідних мовних рівнях, видаються Міністерством освіти та молоді Франції після проходження відповідного екзамену. Вони дають можливість студентам продовжити навчання в одному із університетів – партнерів КНТЕУ у Франції на бакалаврському (рівень В1) та магістерському (рівень В2) освітньому ступені у рамках програм подвійного диплому.

IELTS – це міжнародна система тестування англійської мови. Міжнародний мовний сертифікат IELTS рівня В2 дає можливість студентам навчатися на англомовних магістерських програмах, які, на сьогоднішній день, пропонують більшість ВНЗ світу, у тому числі і КНТЕУ.

Вітаємо студентів Центру європейської освіти КНТЕУ з отриманням міжнародних мовних сертифікатів та бажаємо їм подальших успіхів у вдосконаленні рівня знань іноземних мов.

21.12.2015
Nataliia