Друге засідання комісії з реорганізації Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі

21 грудня в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі відбулось друге засідання комісії з реорганізації УДУФМТ, створеної Наказом МОН України від 17.12.2015 № 1309 «Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі».

На засіданні були присутні:

голова комісії Мазаракі А.А. – ректор КНТЕУ;

заступник голови Шаповал Л.Г. – проректор з адміністративно-господарської роботи КНТЕУ.

Члени комісії від Київського національного торговельно-економічного університету:

• Шаповал С.Л. – проректор з науково-педагогічної роботи;
  • Мельниченко С.В. – проректор з наукової роботи;
  • Сай В.М. – проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків;
  • Мостика К.В. – начальник навчального відділу;
  • Олійник Н.І. – головний бухгалтер;
  • Жуйкова Р.В. – начальник планово-фінансового відділу;
  • Кучма Н.М. – начальник відділу кадрів;
  • Івасин О.Р. – начальник юридичного відділу;
  • Шестопалова Л.С. – директор бібліотеки;
  • Яценко С.В. – заступник директора Центру підготовки навчально-методичних видань.

Члени комісії від Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі:

• Скок П.О. – проректор з науково-педагогічної роботи, економічних та соціальних питань;
  • Гужва І.Ю. – проректор з наукової роботи та міжнародних відносин;
  • Євтушевська О.А. – в.о. головного бухгалтера.

У роботі засідання також взяли участь: в.о. ректора УДУФМТ, проректор з науково-педагогічної роботи Благовісний С.Г, перший проректор КНТЕУ Притульська Н.В., декан факультету економіки, менеджменту і права Гуляєва Н.М., декан факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики Харченко О.А., декан факультету фінансів та банківської справи Канєва Т.В., директор Центру інформаційних технологій Шестак Я.І.

Голова комісії Мазаракі А.А. ознайомив присутніх з наказом голови комісії з реорганізації УДУФМТ від 18.12.2015 р. №802 «Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі».

Члени комісії обговорили перші кроки з реалізації реорганізації УДУФМТ.

Після засідання члени комісії та члени делегації відвідали збори трудового колективу УДУФМТ, на яких виступив А.А. Мазаракі.

Ректор докладно довів до відома зібрання положення з наказу голови комісії з реорганізації УДУФМТ від 18.12.2015 р. №802 «Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі», роз’яснивши законодавчо-нормативне підґрунтя рішень та алгоритм подальших дій. Навів інформацію щодо контактів для постійної комунікації за профілями діяльності. Запропонував провести зустрічі з колективом та студентством УДУФМТ.

Анатолій Антонович  відповів на запитання членів зібрання УДУФМТ і ще раз наголосив, що ніяких екстраординарних дій та рішень прийматися не буде: "Викладачі продовжать працювати, студенти – навчатися, але вже в структурі національного університету".

21.12.2015
adv