Викладачі кафедри сучасних європейських мов взяли участь у благодійній акції до Дня Святого Миколая

20 грудня 2015 року в приміщенні КМДА пройшла «Благодійна Ятка «Миколайкова», яку організувала Національна Скаутська Організація України «Пласт». Акція, підтримана Британською Радою у рамках проекту «Активні громадяни». Активну участь та допомогу в організації і проведенні «Благодійної Ятки» надали працівники кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ (Томахів М.В., Саєнко Т.В., Богатирьова К.В., Фінік Є.О.).

«Благодійна Ятка» – це благочинна акція, яку традиційно організовує «Пласт» задля зібрання коштів на підтримку українських військових, що перебувають у зоні АТО. На заході пропонувалися домашня випічка, власноруч виготовлені прикраси та сувеніри. Кожен охочий міг приєднатися до доброї справи, готуючи чи купуючи. Цього разу окрім коштів для військових були зібрані кошти на лікування київської пластунки Ярки (Оксани) Олійник, в якої виявили лімфому. У загальній сумі вдалося зібрати 4900 грн, які вже перераховані за призначенням.

20.12.2015
adv