Студенти КНТЕУ привітали бійців АТО з новорічними святами

22 грудня 2015 року активісти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу навідались до хлопців у Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України, які отримали серйозні поранення під час участі в АТО і зараз перебувають на лікуванні.

Студенти привітали їх із наближенням новорічних свят скромними подарунками, які були придбані за кошти, виручені на новорічному благодійному ярмарку, що відбувся на День ФРГТБ - 2015, та щирими словами підбадьорили кожного міцного душею бійця. Хлопці розказали багато вражаючих історій про те, що відбувалося в зоні АТО, а розповісти їм було що, оскільки вони воювали на передовій. Особливо вразила історія громадянина РФ, який стоїть на боці України і бореться за її свободу.

Як у бійців, так і у наших студентів залишилися лише приємні спогади про цю зустріч. Бажаємо хлопцям якнайшвидшого одужання і віри в краще!

24.12.2015
knteu