Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ 24 ГРУДНЯ 2015 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Присвоєння вченого звання доцента: Силкіній Ю.О. – доценту кафедри менеджменту КНТЕУ; Соханичу Ф.Ф. – доценту кафедри фінансів УТЕІ.

Рішення прийнято

2.

Висунення праці та претендента на здобуття Премії Президента України для молодих вчених.

Висунуто претендентом професора кафедри економічної теорії та конкурентної політики Герасименко А.Г.

3.

Затвердження навчальних планів відокремлених структурних підрозділів.

4.

Затвердження Правил прийому до докторантури Київського національного торговельно-економічного університету на 2016 рік.

5.

Про розвиток міжнародної діяльності КНТЕУ.

6.

Про функціонування системи управління якістю КНТЕУ в 2016 році.

7.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін.

8.

Рекомендація до видання навчальних та наукових праць.

9.

Відкриття спеціалізованої вченої ради з наукової спеціальності 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки.

10.

Затвердження та уточнення тем дисертаційних робіт.

Теми затверджено

11.

Внесення змін до Положення про науково-дослідну частину.

12.

Перезатвердження Акту узгодження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за ступенями (освітньо-кваліфікаційними рівнями) та ліцензованого обсягу КНТЕУ.

24.12.2015
adv