Студентів Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ очікує сонячна Мальорка

У межах здійснення програми європейської освіти і згідно з договором про співробітництво Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з Академією готельного бізнесу та гастрономії (Познань, Польща), наші студенти мають можливість здобувати освіту за кордоном. Польська система освіти – одна з провідних у Європі. Дипломи найвідоміших університетів і коледжів є гарантом високої кваліфікації фахівця для найвимогливіших роботодавців ЄС. Так сьогодні більше 40 студентів коледжу продовжують навчання в Академії в Познані та проходять практику в багатьох країнах: Франції, Італії, Швейцарії, Іспанії та ін.

24 грудня 2015 року випускники Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ – Зеленов Антон та Прус Станіслав, які зараз навчаються в Академії готельного бізнесу та гастрономії в Познані, на канікулах завітали до рідного коледжу.

"Нам було дуже приємно, що студенти пам’ятають та з радістю згадують час, проведений тут. Вони дуже вдячні адміністрації коледжу, що вона подарувала їм путівку в життя, забезпечила можливість кар’єрного зросту та навчила дивитися в майбутнє. Студенти постійно розширюють географію своїх професійних подорожей, так, наприклад, після канікул вони від’їжджають на практику до Мальорки – одного з найкращих і найзнаменитіших іспанських курортів із прекрасним кліматом.

Приємно усвідомлювати, що наші студенти навчаються в ректора Академії готельного бізнесу та гастрономії Романа Давіда Таубера, Почесного члена Українського кулінарного союзу. Ми дуже пишаємося своїми студентами та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та творчого натхнення",  повідомила директор ХТЕК КНТЕУ Радченко Людмила Олексіївна.

24.12.2015
adv