Привітання ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти, докторанти, випускники та друзі нашого університету!

Сердечно вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом! Напередодні свят я щиро дякую колективу за трудові досягнення та наукові здобутки, розуміння та підтримку, прагнення зробити життя університету цікавіше!

Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми та починання, але також – це привід осмислити події, що минають. 2015 рік, як ніколи був насичений, вимагав напруженої роботи усього колективу університету, підтримки партнерів. Нам є чим пишатися і чому радіти в ці передноворічні дні!

Новий рік – це свято надій та оптимізму, час великих очікувань, коли збуваються мрії! А мрії та цілі – це те, що змушує нас рухатися вперед, і на цьому нескінченному шляху тільки єдність і згуртованість дозволяє досягати перемог!

Нехай і наступаючий, ювілейний для нашого університету рік, стане роком нових звершень, досягнень, благополуччя, процвітання. Впевнений, що нашу країну і наш університет очікує світле майбутнє і стабільний розвиток.

Бажаю здоров’я вам і вашим близьким, любові і тепла, нових успіхів, гармонії та миру!

Щасливого Нового року і доброго Різдва!

З повагою,
Ректор КНТЕУ                                                                                                                                Анатолій Мазаракі

29.12.2015
adv