На адресу Українського кулінарного союзу надійшли привітання з Різдвом Христовим та Новим роком
Загальна інформація
Український Кулінарний Союз отримав щирі привітання з Різдвом Христовим та Новим роком від закордонних кулінарних асоціацій, партнерів, спонсорів і колег, зокрема від Томаса Андреаса Гуглера – Континентального директора WACS країн Африки та Середнього Сходу; Драгана Юніча – Континентального директора WACS по країнах північної Європи; Іво Анріча – Президента асоціації кулінарів Сербії; від колег з Об’єднання кулінарів середземноморського і європейського регіонів – SKMER (Savez kuhara mediteranskih i europskih regija), Хорватії та Туреччини і багатьох інших.
Щиро дякуємо колегам і до зустрічі в Новому 2016 році!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)