На адресу Українського кулінарного союзу надійшли привітання з Різдвом Христовим та Новим роком

Український Кулінарний Союз отримав щирі привітання з Різдвом Христовим та Новим роком від закордонних кулінарних асоціацій, партнерів, спонсорів і колег, зокрема від Томаса Андреаса Гуглера – Континентального директора WACS країн Африки та Середнього Сходу; Драгана Юніча –  Континентального директора WACS по країнах північної Європи;  Іво Анріча Президента асоціації кулінарів Сербії; від колег з Об’єднання кулінарів середземноморського і європейського регіонів – SKMER (Savez kuhara mediteranskih i europskih regija), Хорватії та Туреччини і багатьох інших.

Щиро дякуємо колегам і до зустрічі в Новому 2016 році!

29.12.2015
adv