Урочиста церемонія вручення дипломів

18 червня 2013 року в актовій залі Київського національного торговельно-економічного університету відбулися урочистості, присвячені випуску 607 студентів-магістрів. Факультетів фінансів та банківської справи, обліку, аудиту та економічної кібернетики, економіки, менеджменту і права, товарознавства і торговельного підприємництва.

Ректор університету, професор Анатолій Антонович Мазаракі, привітав усіх присутніх зі святом та побажав випускникам здоров'я, творчих успіхів, подальшого професійного і творчого росту та наснаги, щоб із впевненістю долати життєві перешкоди. Ректор сподівається, що студенти завжди пам'ятатимуть рідний університет та вчителів, які протягом всього навчання передавали свої знання та багаторічний досвід. Анатолій Антонович особисто вручив 94 магістрам-відмінникам дипломи з відзнакою, листи-подяки та разом із деканами факультетів привітав їх квітами і пам'ятними подарунками. Успіхів у майбутньому житті та якісного застосування знань побажав випускникам голова Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Прокопенко Станіслав Миколайович. Також свої теплі вітання висловила завідувач кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Мережко Ніна Василівна. На згадку були зроблені колективні фото.

Хвилювання, позитивні емоції присутніх створили атмосферу урочистості. Свято супроводжувалося цікавою концертною програмою, яку підготували студенти творчих колективів культурно-мистецького центру КНТЕУ. Савчук Олена та Щербіна Олексій від імені випускників подякували за привітання ректорату, викладачам, батькам та співробітникам. Вручення магістерських дипломів продовжилося на факультетах.

Шановні випускники!
 Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Не зупиняйтеся на досягнутому!

17.06.2013
остання редакція 17.06.2013