КНТЕУ в лідерах рейтингу "Forbes"

Київський національний торговельно-економічний університет - на ШОСТІЙ позиціїї із 17 кращих ВНЗ, де вищу освіту отримала найбільша кількість топ-менеджерів великих компаній України. Такий висновок зробили журналісти "Forbes Україна", проаналізувавши звіти більше 8500 компаній, надані Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку.

Для складання рейтингу враховувалася освіта керівників, членів правління, наглядових рад і ревізійних комісій - усього понад 12 000 спеціалістів. Також журналісти зробили висновок, що найкращі шанси зробити кар'єру у випускників київських та донецьких вищих навчальних закладів. Вони займають майже половину всіх керівних посад.
Профіль вузу також має значення - успіху в кар'єрі найчастіше досягають випускники з технічною та торговельно-економічною освітою.

24.06.2013
act