Знайомство з КНТЕУ: колеги з правого берега відвідали університет та взяли участь у робочих нарадах
Загальна інформація
У перший тиждень лютого відбулися зустрічі ректорату, керівництва відповідних підрозділів та факультетів КНТЕУ з науково-педагогічним, допоміжним та адміністративним персоналом і студентами реорганізованого Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.
Наші колеги змогли отримати відповіді на усі нагальні питання щодо продовження та оформлення трудових відносин в оновленій структурі КНТЕУ, організації навчального процесу у другому семестрі 2015-2016 н.р., правил та вартості проживання у гуртожитках, виплатах стипендії та заробітної плати.
У випадку, якщо у колег та студентів залишились не з’ясовані питання, ви завжди можете звернутись в електронну приймальню ректора.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)