Викладачі кафедри туризму та рекреації долучились до розробки стратегії розвитку туризму в Харківській області
Загальна інформація
Викладачі кафедри туризму та рекреації к.е.н. Забалдіна Ю.Б та к.ю.н. Опанасюк Н.А. взяли участь у розробленні Стратегії розвитку туризму в м.Чугуєві (Харківська область) на період 2016-2022 рр.
У січні в місті відбулись громадські слухання, за результатами яких депутатам Чугуївської міської ради було рекомендовано затвердити Стратегію на засіданні ради.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)