Студенти КНТЕУ отримали свої перші погони

Cтуденти Київського національного торговельно-економічного університету, які додатково проходили навчання на кафедрі підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України ім. І.Д. Черняховського, склали урочисту присягу на вірність українському народу та отримали звання офіцера запасу (молодшого лейтенанта).

Так, зокрема, в цей день серед 500 юнаків із трьох ВНЗ (Київський національний торговельно-економічний університет, Національний транспортний університет, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана) близько 200 становили саме наші студенти.

До цієї урочистої події юнаки йшли два роки. За цей час вони навчилися теоретичним засадам військового мистецтва, пройшли курс молодого бійця на полігоні в Чернігівській області, вивчили особливості вітчизняної та зарубіжної військової техніки, опанували мистецтво стрільби.

Відтепер, юнаки, що пройшли спеціальну підготовку можуть з гордістю носити звання офіцерів запасу.

27.07.2013
adv