Подяка на адресу колективу КНТЕУ

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти висловив подяку на адресу колективу КНТЕУ за чітку організацію та ефективне проведення у 2013 р. зовнішнього незалежного оцінювання.

Висока оцінка на вищому державному рівні стала можливою завдяки згуртованій роботі всіх управлінських ланок, сумлінній роботі залучених до проведення тестування досвідчених педагогічних працівників, – повідомляється у листі директора Київського регіонального центру якості освіти С.В. Сакаєва.

02.08.2013
adv