Волонтери КНТЕУ привітали з Великоднем поранених та дітей
Загальна інформація
Напередодні Великодня представники Ради студентського самоврядування КНТЕУ долучилися до соціально-волонтерського руху університету.
Святкові паски, спечені з любов'ю кондитерами Навчально-виробничого об’єднання КНТЕУ, були передані тим, хто не мав змоги відсвяткувати свято Великодня як належне. Cтуденти університету провідали поранених військовослужбовців у Головному військовому клінічному госпіталі та передали паски солдатам на передовій, відвідали Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад "Мала академія наук учнівської молоді", привітали з наступаючим святом дітей-сиріт.
Такі маленькі, але щирі подарунки з нагоди світлого свята, дають можливість повірити в те, що в світі є люди, яким не байдужі проблеми інших. Студентство КНТЕУ завжди належатиме до категорії таких людей.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)