Навчальні тренінги від корпорації "Парус"
Загальна інформація
8-9 червня 2016 року за підтримкою і з ініціативи кафедри готельно-ресторанного бізнесу в КНТЕУ стартували навчальні тренінги по роботі з програмним забезпеченням корпорації "Парус". Тренінги проводила координатор програм ВНЗ Чиєсова Євгенія Олександрівна.
Викладачі факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу ознайомилися з особливостями автоматизації діяльності підприємств HoReCa та інноваціями у сфері інформаційних систем і технологій.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)