До 70-річчя КНТЕУ вийшов четвертий номер провідного наукового журналу «Економіка України»

З нагоди відзначення 70-річчя з Дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету вийшов друком четвертий номер провідного наукового журналу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України та Національної академії наук України  - «Економіка України».

Авторами данного видання, приуроченого ювілею КНТЕУ, стали відомі науковці-економісти - викладачі нашої Альма-матер.

15.06.2016
остання редакція 28.11.2016