У КНТЕУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам

22 червня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів і спеціалістів денної форми та заочної форми навчання факультету міжнародної торгівлі та права, факультету обліку, аудиту та інформаційних систем, факультету фінансів та банківської справи та факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Дипломи про вищу освіту КНТЕУ отримали 40 магістрів, 1 із них – з відзнакою. Також було вручено 79 дипломів спеціалістам, 3 - з відзнакою.

Звертаючись до випускників із традиційним напутнім словом, проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал висловила глибоку вдячність викладачам за їх натхненну працю та велику шану випускникам, більшість із яких самовіддано поєднували навчання з щоденною працею, та зазначила: «Сьогодні Ви стали випускниками найкращого університету України. Ми тільки відчинили для Вас двері в професійний світ, у якому диплом КНТЕУ є запорукою успішного початку кар’єри. Бажаю Вам знайти своє місце в житті. Щастя, удачі та миру Вашим родинам».

Від імені професорсько-викладацького складу з теплими словами привітання до випускників звернулася Ольга Олегівна Бакалінська, завідувач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права: «Сьогодні Ви зробили лише перший крок на шляху успішної кар’єри та професійного зростання. Бажаю Вам успіхів на цьому шляху. А ми завжди будемо підтримувати Вас та чекати в гості до родини КНТЕУ».

Вітаємо всіх випускників із цим визначним днем!

Бажаємо Вам гідно нести високе звання випускника Київського національного торговельно-економічного університету.

22.06.2016
остання редакція 28.11.2016