Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ 29 серпня 2013 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Звіт головного бухгалтера КНТЕУ Олійник Н.І. про роботу за період дії контракту.

2.

Про заходи щодо забезпечення ефективної роботи університету в 2013/2014 навчальному році.

3.

Про ухвалення програм та робочих програм навчальних дисциплін.

4.

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

5.

Про ухвалення змін до Положення про переведення студентів на вакантні місця державного замовлення в Київському національному торговельно-економічному університеті.

6.

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань пере­ве­ден­ня студентів на вакантні місця державного замовлення у КНТЕУ.

7.

Про ухвалення плану проведення лекцій за участю провідних вчених та видатних фахівців-практиків на ІІ півріччя 2013 року.

8.

Про затвердження теми дисертації Корольової-Казанської О.В. на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

9.

Про уточнення теми дисертації Волосович С.В. на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

29.08.2013
Vita