Школярі привітали КНТЕУ з Міжнародним днем студента
Загальна інформація
В день студента КНТЕУ відвідало 32 учня 9 Б класу гімназії № 136 м.Києва.
Екскурсія почалась незвичайно - Огородова Олександра, учениця гімназії зіграла в холі університету на фортепіано серенаду № 13 соль-мажор Вольфганга Амадея Моцарта. Це був подарунок студентам КНТЕУ!
Учні відвідали 3 корпуси, дізнались які цікавінки є у бібліотеці, побачили як займаються студенти у лекційних залах, відвідали комп'ютерні класи, лабораторії, кафе, їдальню та подивились промо-ролик КНТЕУ у приймальній комісії.
Від кафедри банківської справи учні також отримали незвичайний подарунок - дискусію "Фінансові профессії в сучасному світі" та міні-тренінг "Моя доросла стратегія життя", які провела к.е.н, доц. Маслова Н.О.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)