"Дні гостинності" від кафедри банківської справи

17, 21 та 22 листопада 2016 року на кафедрі банківської справи було проведено "Дні гостинності", які відвідав 101 учень 9-х класів гімназії № 136 м. Києва.

17 листопада, цей день відзначають як Міжнародний день студента, екскурсія почалась незвичайно - Огородова Олександра, учениця гімназії, зіграла на фортепіано серенаду № 13 соль-мажор Вольфганга Амадея Моцарта. Це був подарунок студентам КНТЕУ!

Три дні екскурсій пройшли надзвичайно активно - учні відвідали 3 корпуси, дізнались про цікавинки в бібліотеці, побачили як займаються студенти в лекційних залах, відвідали комп'ютерні класи, лабораторії, кафе, столову та подивились ролик у приймальній комісії. Від кафедри банківської справи діти також отримали незвичайний подарунок - дискусію "Фінансові професії в сучасному світі" та міні-тренінг "Моя доросла стратегія життя", які провела к.е.н, доц. Маслова Н.О.

22.11.2016
redactor