Знайомство з найвищим рівнем гостинності: виїзне практичне заняття в готелі "Fairmont Grand Hotel Kyiv"
Загальна інформація
2 грудня 2016 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Охріменко А.Г. здійснили виїзне практичне заняття в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv».
Студенти ознайомилися з міжнародними стандартами обслуговування туристів, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування, відчули атмосферу гостинності.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)