Круглий стіл: "Cучасний стан, проблеми та перспективи розвитку системи обліку, аналізу та аудиту в Україні"

7 грудня 2016 року кафедрою обліку та оподаткування й кафедрою фінансового аудиту КНТЕУ було проведено об’єднаний студентський круглий стіл на тему «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку». Метою проведення заходу було обговорення новітніх тенденцій, проблематики та перспектив розвитку вітчизняної системи обліку, аналізу та аудиту в Україні.

У роботі круглого столу взяли участь Харченко О.А., декан ФОАІС, Сопко В.В., завідувач кафедри обліку та оподаткування, Назарова К.О., завідувач кафедри фінансового аудиту, Степовий Олександр, шеф-редактор газети «Все про бухгалтерський облік», Вовчук Наталія, голова представництва Привілейованого інституту управлінських бухгалтерів Великої Британії (CIMA), Рибак Світлана, начальник відділу розвитку персоналу департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Державної аудиторської служби України, викладачі кафедри обліку та оподаткування й кафедри фінансового аудиту, 1 аспірантка, 45 студентів.

Обговорювались питання:

1.Сучасні напрями розвитку обліку та системи оподаткування в Україні

2.Сучасні вимоги до фахівців з обліку, аудиту та перспективи їх кар’єрного росту

У роботі круглого столу брали участь студенти:

• Баранюк Юрій, студент 2 курсу ОС «магістр» ФОАІС КНТЕУ "Трансформація теоретичних основ та практики проведення фінансового аудиту в інформаційному середовищі"
  • Проноза Тетянастудентка 2 курсу ОС «магістр» ФОАІС КНТЕУ "Автоматизація процесу формування звітності з податку на прибуток: наслідки податкової реформи"
  • Загурська Сабінастудентка 3 курсу ФТМ КНТЕУ "Оподаткування в країнах ЄС та Україні: порівняльний аспект"
  • Чуркіна Тетяна, студентка 1 курсу ОС «магістр» ФОАІС КНТЕУ "Облік зобов'язань за національними та міжнародними стандартами бухгалтерського обліку"
  • Коновал Катеринастудентка 4 курсу ФОАІС КНТЕУ "Сучасні вимоги до фахівців з обліку, аудиту"
  • Богатир Надія, студентка 4 курсу ФОАІС КНТЕУ "Інтегрована звітність як інноваційна складова сталого розвитку підприємства"
  • Здесенко Наталія, студентка 4 курсу ФОАІС КНТЕУ "Переоцінка необоротних активів як складова сукупного доходу підприємства"
  • Шерстюк Олексій, студент 4 курсу ФОАІС КНТЕУ "Напрями підготовки бухгалтерів та аудиторів в умовах глобалізації економічних відносин"
  • Білобривко Ігор, студент 4 курсу ФОАІС КНТЕУ "Превентивна діагностика фінансової безпеки підприємства"
  • Гусар Маріястудентка 4 курсу ФОАІС КНТЕУ "Професійна етика сучасного незалежного аудитора"

За результатами обговорення учасники круглого столу визначили сучасний стан вітчизняної системи обліку, аналізу та аудиту, проблеми та перспективи розвитку. Застосування міжнародних норм обліку та аудиту в діяльності суб’єктів господарювання України є важливим та необхідним кроком на етапі трансформації економіки нашої держави до ЄС.

07.12.2016
adv