Подарунок під ялинку: успішний захист дисертаційної роботи
Загальна інформація
26 і 27 грудня 2016 року у спеціалізованій вченій раді Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету успішно захищено дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня:
- доктора економічних наук Фоміної Олени Володимирівни, доцента кафедри обліку та оподаткування, на тему «Управлінський облік на підприємствах торгівлі» (науковий консультант – доктор економічних наук, професор, ректор КНТЕУ Мазаракі А.А.);
- кандидата економічних наук Даниленко Марії Іванівни, здобувача кафедри готельно-ресторанного бізнесу, на тему «Інтернет-маркетинг підприємств готельного господарства» (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи КНТЕУ Мельниченко С.В.);
- кандидата економічних наук Омелянчук Тетяни Михайлівни, асистента кафедри обліку та оподаткування, на тему «Аудиторська оцінка фінансового стану підприємств ресторанного господарства» (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ Бенько М.М.);
- кандидата економічних наук Савчук Анастасії Миколаївни, асистента кафедри маркетингу та реклами, на тему «Інформаційне забезпечення стратегічного маркетингу підприємств торгівлі» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ Бучацька І.О.).
Вітаємо здобувачів наукових ступенів, наукового консультанта
та наукових керівників з успішним захистом дисертацій!
27.12.2016
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
adv
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
2859
остання редакція 02.03.2017
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
redactor