Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів міжнародної торгівлі та права

17 січня 2017 року на факультеті міжнародної торгівлі та права під головуванням кандидата юридичних наук, заступника голови Київського окружного адміністративного суду Щавінського Віталія Романовича відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання за спеціальністю 8.03040101 "Правознавство" (спеціалізація “Фінансове право”).

Тематика випускних кваліфікаційних робіт присвячена вирішенню актуальних проблем правового регулювання адміністративних, фінансових, інформаційних і трудових відносин. Доповідачі охарактеризували сучасний стан та перспективи розвитку вітчизняного фінансового права, проблематику його інститутів, правовий статус суб’єктів фінансових правовідносин, питання відповідальності за правопорушення у фінансовій сфері, особливості розгляду відповідних категорій юридичних справ тощо.

Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки випускних кваліфікаційних робіт, значна частина яких була відзначена найвищим балом.

КНТЕУ вітає випускників-правознавців із здобуттям освітнього рівня “магістр”!

17.01.2017
1926