Захист випускних кваліфікаційних робіт на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу

16-20 січня 2016 року на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт (проектів) студентів денної та заочної форм навчання за спеціальностями:

«Менеджмент організацій і адміністрування»

спеціалізації «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу» та «Готельно-ресторанна справа».

Головами екзаменаційних комісій, провідними практиками готельного та ресторанного бізнесу Г.І. Лосєвою (співзасновник та інвестор групи ресторанів «ФІМ-кард», власник заміського готельно-ресторанного комплексу «Трипільське сонце»), О.В. Косарем (генеральний директор мережі ресторанів «Козирна Карта» ТОВ «2К СТАНДАРТ»), Ю.Я. Опанащук (голова правління Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, к.е.н, заслужений працівник сфери послуг), Г.І. Бурбою (головний фахівець з готельного обслуговування готелю «Хрещатик»), І.Ю. Сідлецькою (генеральний директор мережі готелів «Premier Hotels and Resorts») за результатами захисту випускних кваліфікаційних робіт (проектів) відмічено високий рівень якості виконання досліджень, наукову цінність та практичну значимість робіт. Набуті професійні компетентності стали запорукою запрошення студентів-випускників К.О. Кривошию, І.О. Нікольску, В.В. Сидорович, О.В. Хитриченко, І.А. Трухіну, О.В. Якимів, О.М. Венедчук на керівні посади підприємств ресторанного та готельного бізнесу.

До аспірантури КНТЕУ рекомендовано студентів: О.В. Загородню, Л.О. Маркевич, Ю.В. Стензю, І.В. Тертичну, О.А. Ісаєву, О.Ю. Руду, Д.С. Добровольську, Т.В. Косолапову, А.О. Потапову, С.В. Рибаченко, О.І. Шокун, О.В. Якимів, Н.С. Янкович.

Викладачі кафедри щиро бажають ВИПУСКНИКАМ успіхів у професійній діяльності, натхнення та кар’єрних досягнень!

20.01.2017
остання редакція 25.01.2017