Студенти КНТЕУ пройшли співбесіду щодо виробничої практики у готельній мережі «DAC Holidays»

31 січня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась співбесіда щодо проходження виробничої практики студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу та структурних підрозділів КНТЕУ.

Професійний відбір  здійснили представники готельної мережі «DAC Holidays» (м.Бургас, Болгарія)

За результатами зустрічі комісія рекомендувала на практику 70 студентів.

Досвід проходження виробничої практики в готельних комплексах Болгарії є корисним для набуття студентами професійної компетентності та підвищення рівня володіння іноземними мовами, оволодіння практичними навичками на різноманітних посадах у сфері готельного та ресторанного бізнесу.

31.01.2017
остання редакція 14.04.2017