Активісти КНТЕУ на Всеукраїнському фестивалі молоді

4 вересня в Києві відбувся перший Всеукраїнський фестиваль молоді, в якому взяли участь 24 кращих студенти університету. Фестиваль проводився за ініціативою Міністерства молоді та спорту України та за участю Президента України і Кабінету Міністрів. Віктор Федорович Янукович привітав учасників та наголосив на важливості ініціативності української молоді, адже саме вона є рушійною силою розвитку майбутнього України.

Метою фестивалю є створення діалогу молоді з представниками влади України, розробка резолюції та внесення конструктивних змін в соціально-економічне становище України.

У рамках фестивалю, який тривав 4-6 вересня, учасники працювали у визначених секціях за соціально-економічними спрямуваннями, відвідали виставки-проекти молодіжних організацій та познайомилися з членами студентського самоврядування інших ВНЗ України. Завдяки плідній роботі учасників фестивалю Президенту України буде подано резолюцію з висновками та конструктивними пропозиціями щодо поліпшення соціально-економічного становища нашої держави.

Студентам КНТЕУ випала нагода особисто поспілкуватися з Міністром молоді та спорту України Равілем Сафіулліним та презентувати йому новий випуск першого студентського журналу КНТЕУ «Кіото, 19».

03.09.2013
shestack