Практична підготовка студентів з першого дня навчання

Практика студентів невід’ємна складова частина освітньо-професійної програми підготовки фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів. Вона є важливою та обов’язковою ланкою підготовки висококваліфікованого фахівця до майбутньої роботи, забезпечення його конкурентоспроможності й можливості працевлаштування на вітчизняному та європейському ринку праці.

У рамках навчальної практики "Вступ до фаху" студенти-першокурсники усіх факультетів і випускових кафедр відвідали лекції провідних фахівців, а також провели виїзні заняття, де мали змогу на власні очі побачити та відчути особливості майбутнього фаху.

Факультет економіки, менеджменту і права

Факультет фінансів та банківської справи

Факультет товарознавства і торговельного підприємництва

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу