Історія розвитку та класифікація антикварної холодної зброї: лекція від експерта НАН України

21 березня 2017 року на кафедрі товарознавства та митної справи відбулася відкрита лекція старшого наукового співробітника Інституту історії НАН України, кандидата історичних наук Тоїчкіна Дениса Віталійовича на тему «Антикварна холодна зброя» для студентів ФТМ І курсу освітнього ступеня «магістр».

Лектор розглянув класифікацію антикварної холодної зброї, зробив короткий огляд історії розвитку холодної зброї на території України.

Значна увага була приділена науковій атрибуції антикварної холодної зброї, визначенню критеріїв оцінки якості та історичної цінності.

Студенти отримали цінну інформацію щодо визначення автентичності антикварної холодної зброї.

redactor
остання редакція 04.07.2017