Магазин «Дитячий світ»

У рамках практичних занять із дисципліни "Вступ до фаху" 4 та 6 вересня в ПАТ "Універмаг "Дитячий світ" для студентів I курсу 4 та 5 груп факультету товарознавства і торговельного підприємництва спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі» були проведені виїзні заняття.

Під час візиту голова управління універмагу Полутов Дмитро Ігорович та товарознавець Дударева Людмила Іванівна розповіли студентам про історію створення та розвиток підприємства, діяльність його на сучасному етапі й подальші перспективи. Значну увагу було приділено вивченню товарів дитячого асортименту.

Студенти взяли активну участь у занятті, зокрема, було задано багато питань щодо якості та асортименту товарів, організації торговельної діяльності, оплати праці тощо.

07.09.2013
shestack