Практичне заняття з дисципліни «Барна справа»
Загальна інформація
27 березня 2017 року в закладі ресторанного господарства «Ресторан-мюзик бар Serebro» проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Барна справа» зі студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 4 курсу 6 групи денної форми навчання.
Під час практичного заняття на тему «Методи приготування змішаних напоїв» студенти ознайомилися з процесами підготовки бару до роботи, технікою роботи бармена: способами та методами приготування коктейлів, черговістю закладання інгредієнтів, послідовністю операцій приготування змішаних напоїв, способами гарнірування та сервірування коктейлів. У результаті заняття студенти закріпили теоретичний матеріал з дисципліни та отримали практичні навички приготування змішаних напоїв.
Заняття проводила доцент кафедри технології та організації ресторанного господарства, к.т.н. Вітряк О.П.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)